atpCzy jesień jest lubiana przez studentów? Niestety nie, gdyż jest to okres nieodzownie kojarzący się z kampanią wrześniową i rozpoczęciem nowego roku akademickiego. Jest to także doskonała okazja na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i bezpośredniego spotkania z pracodawcami. Zapraszamy na Akademickie Targi Pracy!

- Działamy dwutorowo od 2003 roku – jak mówi koordynator Akademickich Targów Pracy, Ewa Żurowska. – Pomagamy studentom oraz absolwentom w stawianiu pierwszych kroków na rynku pracy, a pracodawcom umożliwiamy poznanie nowych pracowników prestiżowej uczelni. Cały zespół organizatorów dokłada wszelkich starań, aby każdego sezonu targi zakończyły się sukcesem.

Organizatorzy zadbają ponadto o odpowiednie przygotowanie studentów i absolwentów do rozmów z potencjalnymi pracodawcami. W tym celu prowadzone będą tygodniowe warsztaty, które poprzedzą oficjalne otwarcie jubileuszowej edycji ATP.

Targi są świetną formą promocji dla najlepszych i najbardziej kreatywnych studentów, którzy mają szansę na dotarcie ze swoimi pomysłami i umiejętnościami bezpośrednio do pracodawców. Budowa osobistej marki i zdobycie cennych kontaktów w świecie biznesu, to niewątpliwe zalety tego wydarzenia.

Akademickie Targi Pracy cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony zarówno studentów i absolwentów, jak również pracodawców i przedstawiciele instytucji. Na targach prezentowane są oferty pracy, staży i praktyk studenckich z praktycznie wszystkich branż i sektorów współczesnej gospodarki! W poprzedniej edycji uczestniczyły firmy: Ernst & Young, PCC Rokita, Whirlpool, LG Display, WABCO, OVH Polska, AAM Poland, Hays i wielu innych.

- Przygotowania do jesiennej edycji trwają nieprzerwanie od początku czerwca -informuje konsultant ds. kontaktu z pracodawcami, Marika Adamska. - Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich zainteresowanych pracodawców!

XX edycja targów odbędzie się 8 i 9 października 2013 roku na terenie Zintegrowanego Centrum Studenckiego Politechniki Wrocławskiej.

Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółowymi i bieżącymi informacjami na stronie www.atp.manus.pl.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->