Politechnika WrocławskaPolitechnika Wrocławska oraz Cisco zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie z cyklu „Cisco Student Day", które odbędzie się 29 maja. W programie znajdą się ciekawe prezentacje Inkubatora Inżyniera, najnowszych technologii oraz szkoleń prowadzonych przez firmę Cisco.

Program Cisco Student Day:
godz. 09.30 – 10.00 Rejestracja uczestników.
godz. 10.00 – 11.15 Welcome to Cisco! Poznajmy się bliżej.
godz. 11.15 – 12.45 Technologie Cisco: Sieci typu LAN – kiedyś i obecnie.
godz. 12.45 – 13.00 Przerwa.
godz. 13.00 – 13.30 Inkubator Inżyniera Cisco – czyli w jaki sposób chcemy ułatwić Wam start na rynku pracy.
godz. 13.30 – 14.00 Dlaczego Cisco? Jak przygotować się do rekrutacji?
godz. 14.00 – Czas na pytania.

Tegoroczne Cisco Student Day odbędzie się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, przy ul. Janiszewskiego 8, w budynku D-20, sala 10D.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić elektroniczny formularz online dostępny na stronie: http://www.cisco.com/web/PL/events/StudentDay2014/index.html

Politechnika Wrocławska ściśle współpracuje z firmą Cisco od ponad 11 lat. W 2003 roku na uczelni uruchomiono projekt „Akademia Cisco" w ramach programu Cisco Networking Academy.

Szkolenia prowadzone w formie wykładów oraz laboratoriów prowadzi trzech doświadczonych wykładowców z Wydziału Elektroniki: dr inż. Waldemar Grzebyk, dr inż. Marcin Głowacki oraz mgr inż. Jarosław Janukiewicz. Program akademii jest skierowany do: uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów szkół wyższych oraz wszystkich osób, które chcą podnieść swoje kluczowe kompetencje. Umiejętności praktyczne zdobyte podczas szkoleń są zwykle traktowane przez pracodawców jako doświadczenie zawodowe.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->