Już 8 marca we wrocławskiej Hali Stulecia poznasz największych pracodawców w Polsce. Absolvent Talent Days to wydarzenie, dzięki któremu Twoja kariera może nabrać tempa. Najbardziej profesjonalne targi pracy i praktyk w Polsce tej wiosny odbędą się w 7 polskich miastach. Pierwszym z nich będzie Wrocław – już 8 marca w Hali Stulecia rozpocznij poszukiwania pracy marzeń.

Już po raz piąty Absolvent Talent Days organizuje przestrzeń kontaktu pomiędzy ponad 400 największymi pracodawcami z Polski i zagranicy a młodymi ludźmi szukającymi pracy. Dla studentów i absolwentów wkraczających na rynek pracy to świetna okazja do zorientowania się w ofertach i wymaganiach rynku, a może nawet znalezienia zatrudnienia.

talent days wroclaw

Zdobądź aktualną wiedzę o rynku pracy

Zastanawiasz się, gdzie szukać pierwszej pracy i jak stworzyć atrakcyjne CV nie mając doświadczenia? Chciałbyś dobrze wypaść na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej? W czasie Absolvent Talent Days liderzy biznesu i eksperci HR rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości. Cennych rad i wskazówek udzielą przedstawiciele największych firm w Polsce, takich jak: Impel, IBM, 3M, Kaufland, Credit Agricole czy Europas.

Udział w wydarzeniu będzie okazją do skonsultowania CV, sprawdzenia się w rozmowie kwalifikacyjnej i poznania ofert proponowanych przez topowe firmy. Przygotuj się na spotkanie z Twoim przyszłym pracodawcą – w czasie targów masz realną szansę na zdobycie pracy.

Do zobaczenia w Hali Stulecia

Absolvent Talent Days jest wydarzeniem bezpłatnym. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: talentdays.pl, gdzie znaleźć można szczegółowy program imprezy.

Organizatorem Absolvent Talent Days jest portal www.absolvent.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Rzeczpospolita, Eurostudent i Radio ESKA. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest ABSL. Partnerem technologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi zostali Kaufland i Scanfil. Portal Studia.net jest partnerem internetowym Talent Days.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->