das logotypJuż 10 marca organizacje studenckie Politechniki Wrocławskiej będą mogły zaprezentować się pod czas tegorocznej edycji Dni Aktywności Studenckiej. Impreza ma na celu promowanie aktywności studenckiej wśród studentów PWr.

Dni Aktywności Studenckiej są doskonałą okazją do zebrania kilkudziesięciu różnych organizacji w jednym miejscu i czasie. Jedną z form aktywności studenckiej jest działalność w kołach naukowych, organizacjach studenckich i agendach kultury studenckiej. Dzięki temu wydarzeniu, studenci mają możliwość poznania osiągnięć kolegów, różnych opcji rozwoju oraz przyłączenia się do wybranego stowarzyszenia. Dla organizacji to czas prezentacji dorobku, promowania inicjatywy studenckiej oraz zawiązywania współpracy ze studentami.

Udział w Dniach Aktywności Studenckiej może wziąć dowolna organizacja studencka pod warunkiem, że jest zarejestrowana na uczelni wyższej. Ponad połowa miejsc na DAS rozeszła się już pierwszego dnia zgłoszeń.

Wydarzenie umili Orkiestra PWr, która już po raz kolejny zagra podczas przerw między zajęciami. Ponadto na studentów czeka wiele atrakcji, min. będą mogli wcielić się w rolę detektywa poznając sposoby uwidaczniania odcisków palców, a także poczuć się jak prawdziwi rajdowcy, gdy usiądą w bolidzie.

Dni Aktywności Studenckiej to również tydzień szkoleń, których misją jest rozwijanie studentów, ich zainteresowań, a także profesjonalizacja działań organizacji studenckich. Jak co roku, podczas wiosennej edycji powstaje Informator Organizacji Studenckich, który pozwala poznać bliżej podmioty studenckie.
das slider

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->