logo Career EXPO black RGBTegoroczna wrocławska edycja targów pracy Career EXPO zakończyła się wielkim sukcesem! 25 października w Hali Stulecia pojawiła się rekordowa liczba zainteresowanych. W tej edycji targów pracy Career EXPO udział wzięło ponad 70 pracodawców nastawionych nie tylko na poszukiwanie specjalistów, ale również osób, które dopiero zaczynają swoją zawodową karierę, poszukując odpowiedniej dla siebie ścieżki.
Jesienny sezon dla wielu okazał się idealną porą na skończenie z wymówkami i rozpoczęcie szukania wymarzonej pracy. Obecność na targach była idealną okazją, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwijających się branż, jak chociażby Kaufland - partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance. Przedstawiciele firm z sektorów IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych chętnie opowiadali o kulisach swojej pracy oraz zapoznawali się z być może swoimi przyszłymi współpracownikami. Halę Stulecia odwiedziło podczas targów ponad 5 tysięcy uczestników z różnorodnym doświadczeniem i różnymi celami zawodowymi.
Logo CareerExpo Wroclaw 20171025 20171025 12Specjaliści szukali lepszej oferty zatrudnienia, która sprosta ich oczekiwaniom, świeżo upieczeni absolwenci szukali wejścia na rynek pracy, a studenci poszukiwali swojej własnej drogi zawodowej. Dużym powodzeniem cieszyły się Szybkie Rekrutacje, darmowe prelekcje i szkolenia, a do przygotowanej przez Infopraca.pl Strefy Rozwoju ustawiały się niekończące się kolejki. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się również Escape Room przygotowany przez Tkalnię Zagadek - lista z zapisami zapełniła się do samego końca zaraz po rozpoczęciu Career EXPO.
Logo CareerExpo Wroclaw 20171025 20171025 14


!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->