logo ce 1Już 13 grudnia Wrocław stanie się stolicą branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, właśnie na grudniowej konferencji programistycznej Code Europe, topowi eksperci z najbardziej innowacyjnych firm z branży IT podzielą się unikalną wiedzą. To jedyna okazja do spotkania się z ponad 30 specjalistami IT, którzy przyjeżdżają do Polski specjalnie po to, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem! 13 grudnia nie może Cię zabraknąć we Wrocławiu!

Kto weźmie udział w wydarzeniu?
  • Tess Ferrandez, na co dzień Developer Evangelist w Microsoft, blogerka w http://blogs.msdn.microsoft.com/Tess, poprowadzi wykład “A developer's guide to Machine Learning”. To spotkanie dla wszystkich, którzy zaczynają przygodę z uczeniem maszynowym i chcą poznać możliwości, jakie ono daje.
  • Roberts Harry, założyciel CSS Wizardry Ltd., Google Developer Expert i bloger z csswizardry.com, poprowadzi wykład “Why Fast Matters” i warsztaty “Trade Secrets – Little-Known Performance Tools (and How to Use Them)”. Jeśli szukasz nowych sposobów i narzędzi do szybkiej budowy stron internetowych, to spotkania w sam raz dla ciebie.
  • Parlog Nicolai, na co dzień programista Java w CodeFX i autor bloga https://blog.codefx.org/about-nicolai-parlog/, poprowadzi warsztat “The Java 9 Module System Beyond The Basics”. To praktyczne zajęcia dla zaawansowanych programistów, którzy chcą zostać specjalistami w Java 9 Modularity.
  • Paumen Patrick, biohacker eksperymentujący z implantami od 2011 roku, poprowadzi prelekcję “Hack your body, one implant at a time”. Jeśli chcesz zobaczyć, jak implanty RFID & RFID/NFC w ciele Patricka hackują różne czytniki RFID, dołącz do uczestników spotkania.
CodeEurope foto6W przerwie między warsztatami i prelekcjami uczestnicy będą mogli zapoznać się z prezentacjami nowych technologii, strefą produkcji gier komputerowych oraz posilą się pizzą. W tym sezonie nowością jest specjalna strefa Automotive Zone powered by TomTom, w której uczestnicy otrzymują unikalną szansę na zapoznanie się z autonomicznymi samochodami TomTom oraz nowoczesnym systemem map nawigacyjnych firmy.

Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę na Code Europe:
  • 10 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, Future & Inspire, Gamedev, Java & Scala, DevOps & Architecture & Microservices, Everything Hardware, Programming languages, Tomorrow Web, Security & Testing,
  • ponad 130 światowej klasy prelegentów z 22 krajów,
  • ponad 150 wykładów i 15 warsztatów, na których w kameralnej atmosferze zdobędziesz najnowszą wiedzę.
CodeEurope foto7
Organizatorem wydarzenia jest grupa Absolvent. Wrocławska edycja odbędzie się 13 grudnia na terenie Hali Stulecia. 

Pobierz bilet już dziś!  
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->