logo Career EXPO black RGBPraca niedopasowana do twoich potrzeb, może powodować poważne obrażenia... Doznajesz ich za każdym razem, gdy sprawdzasz stan swojego konta, nie zostajesz doceniony albo po raz kolejny pod twoim pomysłem podpisuje się któryś ze współpracowników. A przecież jest na to sposób! Przyjdź 11 kwietnia do Hali Stulecia na targi pracy Career EXPO i znajdź pracę, staż, a nawet praktyki, dzięki którym poczujesz, że to, co robisz, ma sens i zmierza w dobrym kierunku. Jako uczestnik będziesz miał możliwość bezpośredniego porozmawiania z rekruterami niemal 90 firm z całego regionu, bezpłatnego spersonalizowania dokumentów aplikacyjnych, a także wzięcia udziału w 50 darmowych szkoleniach, które zbliżą nas do wymarzonej pracy.

Rozmawiaj
Dzięki uczestnictwu w targach pracy Career EXPO nie będziesz musiał dłużej zastanawiać się, dlaczego twoja kandydatura nie została uwzględniona przez rekrutera... po prostu sam go o to zapytasz. Jedną z największych korzyści udziału w Career EXPO jest możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielami największych firm z całego regionu. To miejsce, w którym szybko zweryfikujesz swoje doświadczenie oraz potrzeby z oczekiwaniami pracodawców i wybierzesz tych, którzy najbardziej ci odpowiadają. Wykorzystaj tę szansę, by dowiedzieć się o firmie jak najwięcej. W tym sezonie spotkasz na Career EXPO ponad 80 firm z różnych branż, w tym m.in. rekruterów AmRest, Credit Suisse czy Futuro Finance, którzy jako Partnerzy Wspierający wydarzenia, prowadzą intensywną rekrutację do wielu działów. W tej edycji Career EXPO czekać będzie na was blisko tysiąc przedstawicieli firm z sektora finansowego, customer service, IT, logistycznego, automotive, produkcyjnego i wielu innych. O możliwościach podjęcia zatrudnienia porozmawiamy m.in. z rekruterami firm takich jak AmRest, Credit Suisse, Futuro Finance, DXC Technology, Toyota czy Mahle.
Logo CareerExpo Wroclaw 20171025 20171025 12Działaj
Jeśli zdecydowałeś już, do której firmy chciałbyś aplikować, dzięki Career EXPO masz możliwość wzięcia udziału w tak zwanej Szybkiej Rekrutacji. Każdy użytkownik, który zarejestruje się przez stronie, po wypełnieniu CV i wstępnej weryfikacji, może umówić się na spotkanie z rekruterem w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze w specjalnie wyznaczonej na targach strefie. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostały skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO z wymarzoną pracą. Przychodząc na targi pracy Career EXPO, możemy więc błyskawicznie zostać pracownikiem m.in. BNY Mellon, Code Two czy Hicron.

Rozwijaj się
Career EXPO to nie tylko możliwość bezpośredniego spotkania się z rekruterami i błyskawicznej rekrutacji. Podczas targów możesz także podnieść swoje kwalifikacje, biorąc udział w kilkudziesięciu darmowych szkoleniach i ciekawych prelekcjach z ekspertami z branży. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na liście warsztatów o różnorodnej tematyce - począwszy od sposobów na skuteczną komunikację i prezentację, poprzez poszukiwanie w sobie naturalnego talentu, a nawet naukę emisji głosu. Warto również udać się pod scenę główną, gdzie wysłuchasz prelekcji i rozmów pełnych inspiracji i cennych rad. Szczególnie ciekawe będzie wystąpienie Szymona Lacha, z którego nie tylko dowiesz się, jak przygotować atrakcyjne CV, ale także będziesz mógł na żywo obserwować niezwykłą technikę graphic recording - czyli graficzny zapis przebiegu prelekcji, dzięki któremu zapamiętasz więcej informacji.

Na uwagę osób zarówno rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak i tych planujących zmienić dotychczasową pracę, zasługuje również strefa indywidualnych konsultacji dokumentów aplikacyjnych, gdzie specjaliści z infoPraca.pl bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje nam profesjonalne zdjęcie, które postawi kropkę nad i w naszym atrakcyjnym życiorysie.
Logo CareerExpo Wroclaw 20171025 20171025 27Rozluźnij się
W tej edycji na uczestników Career EXPO czeka również Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej, przygotowanego we współpracy z Tkalnią Zagadek. Znajdziesz w nim mnóstwo tajemniczych łamigłówek, które zaskoczą nawet największych “sherlocków”. To idealna okazja do sprawdzenia swojego sprytu, kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale przy okazji dobrej zabawy. Na stoiskach firm i partnerów Career EXPO czekają na ciebie również liczne atrakcje, niespodzianki i świetna kawa, a w konkursie głównym do wygrania, jak zwykle, cenny sprzęt elektroniczny.

Pobierz darmowy bilet wstępu i skorzystaj z możliwości, jakie daje ci Career EXPO. 
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->