uewr logoJuż w piątek, 31 marca, gmach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu otworzy się na uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a w szczególności na tegorocznych maturzystów. Dzień Otwarty UE we Wrocławiu to najlepsza okazja na zapoznanie się z charakterystyką prowadzonych tutaj studiów, a także rozmowę ze studentami i wykładowcami.

Dzień Otwarty podzielony będzie na dwie części - oficjalną i rozrywkową. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 10:00 w budynku CKU. Dowiesz się tam wszystkiego o Uczelni i procesie rekrutacji. Część rozrywkowa rozpocznie się grą kampusową, a po niej zobaczymy się wszyscy na Zaprzegubiu- ulubionym miejscu spotkań studentów. Będą niespodzianki, konkursy, jedzenie i mnóstwo okazji do rozmowy- nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie, jak wygląda studenckie życie na Uniwersytecie Ekonomicznym!

Czas do najważniejszego egzaminu w Twoim życiu kurczy się nieubłaganie, ale pora zastanowić się jak spożytkujesz najlepsze lata swojego życia! Jest to jedyna i niepowtarzalna szansa na poznanie Uczelni od środka. Jesteś ciekawy jak wygląda proces rekrutacji? Jaki kierunek jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Jak pracują nasi absolwenci? A może masz pytania do aktualnych studentów? Wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane właśnie podczas tego wydarzenia, nie możesz tego przegapić!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i poznaj szczegóły!
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->